Merhaba

2+1 ve 1+0 dubleks dairelerden oluşan apart konseptli ve havuzlu bahçeli işletmemizin tüm dairelerinde mutfak, mutfak araç gereçleri, buzdolabı, çamaşır makinası gibi ihtiyacınız olabilecek her şey mevcuttur.

Antalya’nın en gözde bölgelerinden biri olan tarihi Kaleiçi Kenti’nde yer alan işletmemiz, ailenizle birlikte keyifle ve huzurla konaklayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bir ailenin ihtiyacı olabilecek her detayı düşünerek hazırladığımız dairelerimizde otel konforunda  konaklarken kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Konumumuz itibariyle binlence yıllık tarihi dokunun büyüsünü hissetmenin yanı sıra; Antalya’nın eşsiz doğasıyla bütünleşebilir; Sadece bir kaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan ve Antalya’nın en işlek yerleri olan Işıklar Caddesi,  Kara Ali Oğlu Parkı, Cumhuriyet Meydanı, Mark Antalya AVM gibi popüler mekanlara ve mağazalara ulaşabilirsiniz.

Mükemmel Lokasyon

Antalya'nın tarihi Kaleiçi Kenti'nde varlığını sürdüren işletmemiz, şehir merkezi, Eğlence mekanları, AVM, Sahil gibi yerlere yürüme mesafesindedir.

Aile İçin Uygun

İşletmemiz ve dairelerimiz en ince ayrıntısına kadar düşünülerek, ailenizle birlikte konaklayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

Kaleiçi

Binlerce yıllık tarihe sahip olan Kaleiçi, günümüzde yüzlerce eğlence mekanı, restoran ve kafeye de ev sahipliği yapmaktadır.

Uygun Fiyat

Web sitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda, diğer tüm rezervasyon sitelerine kıyasla %20'ye kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yüzme Havuzu

Kaleiçi konaklama işletmelerinin birçoğunun aksine, işletmemizde ortak kullanımlı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Çevrimiçi Ödeme

Rezervasyon ödemelerinizi sitemizin 264 bit SSL sertifikası ve bankaların 3D ödeme altyapısı ile güvenli şeklide gerçekleştirebilirsiniz.